Hakkımızda

Hakkımızda

Müstakil ve korunaklı bir yapıya sahip olan okulumuz etrafı ağaç ve kuş cıvıltıları ile çevrili bir ortamda çocuklarımıza hizmet vermekteyiz. Çocuklarımızın yaşayarak özgürce eğitimlerini alacakları binamız 450 m2 kapalı alandan oluşmakla beraber, ağaçların arasında toprakla iç içe enerjilerini atarak, ki zaman bitki yetiştirerek kimi zaman ektiklerini toplayarak kimi zaman da sevimli hayvan dostları ile zaman geçirecekleri 700 m2lik bahçeye sahiptirler. 

Dans, Drama, Jimnastik, Bale etkinliklerinin yapıldığı kapalı spor salanonuna sahip olan okulumuzda çocuklarımız eğitim ve öğrenimlerini keyifli bir şekilde sürdürmenin mutluluğunu yaşar.

Yaş gruplarına göre ayrılan sınıflarımız ve tüm kullanım alanları çocuklarımızı daha yakından gözlemlemek adına kamera sistemi ile gözlemlenmektedir. 

İlkadım Gündüz Bakımevi, okulöncesi eğitim çocukların  daha sağlıklı ve üretken bireyler olarak büyüme ve gelişmesinde sorumlu olan anne-babaya, eğitimciye, uzman kişiler ve öğretmenlere gereken desteği en iyi şekilde sağlamaktadır. Yalnızca çocuğun ve ailenin değil toplumun gelişimine katkıda bulunan bir süreçtir. İlkadım Gündüz Bakımevi, yalnızca bakım yeri olarak değil bunun yanısıra eğitim yeri olarak da ailelere hizmet vermektedir.

Hakkımızda